Недорогі спортивні мотоцикли в Україні: найвідоміші бренди

Багато юнаків, та й дівчат також, мріють про власний спортбайк, на котрому можна вирушити у подорож або взяти участь у спортивних змаганнях. Але якщо подивитися на ціни мотоциклів від провідних виробників, побачимо, що їхня вартість може бути вищою за автомобілі середньої цінової категорії. Саме з цієї причини набувають популярності спортбайки, вироблені у Китаї та Індії. За своїми характеристиками вони мало чим поступаються продукції відомих компаній, а коштують у рази дешевше. Переконатися в цьому може кожен, відвідавши інтернет-магазин Mototek, що постачає мототехніку від найкращих китайських компаній за приємними цінами.

Спортбайк з об’ємом двигуна від 250 кубів

Мотоцикли розподіляються на види за низкою ознак. Коли йдеться саме про спортивні різновиди, виокремлюють мотоцикли класу Superbike, Supersport, Sportbike. Останні зазвичай мають робочий об’єм двигуна до 250 кубів. Ознайомитися з характеристиками та купити спортбайк в Україні можна за посиланням https://mototek.com.ua/uk/catalog/sportbike у компанії Mototek, котра забезпечує тривалу гарантію, найвищу якість та оперативне доставлення до будь-якого регіону України. Тут можна підібрати спортивний мотоцикл легкого класу від таких відомих виробників: Forte та Viper (Китай), Voge (Данія), TVS (Індія).

Якими ж характеристиками та можливостями потішить власника легкий спортбайк? Якщо взяти навіть найдешевші байки від однієї тисячі доларів, вони дійсно вражають:

  • потужність в діапазоні від 15 до 30 кінських сил;
  • здатні розвивати швидкість до 150 км/год;
  • легко керовані та маневрові завдяки невеликій вазі;
  • сучасні системи контролю технічного стану;
  • ефективна трансмісія механічного типу.

Дорожчі моделі на кшталт TVS Apache можуть похвалитися автоматичними коробками передач на шість швидкостей, широким застосуванням електронних технологій, цифровою приладовою панеллю, інжекторною системою впорскування палива тощо. Тобто це доволі потужна машина, на котрій можна сміливо вирушати на будь-які відстані.

Переваги спортбайків

Вже сама назва натякає, що цей тип мотоциклів призначений для участі у змаганнях. Але за бажанням його можна використовувати замість звичайного транспорту для пересування містом. Переваги очевидні:

  • економні витрати пального;
  • висока швидкість;
  • маневровість серед скупчення міського транспорту;
  • можливість обладнати кейс для невеличких вантажів.

Не треба забувати й про те, що такий спортбайк виглядає доволі ефектно. Більше корисної інформації про можливість придбання, у тому числі й в кредит, можна отримати від консультантів компанії Mototek у Дніпрі.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*