Зелена карта для виїзду за кордон на авто: як швидко оформити в Україні

Кожен водій в Україні зобов’язаний оформлювати автоцивілку. Тобто поліс ОСЦПВ (ОСАГО). Він необхідний для компенсації шкоди, що було завдано третій стороні під час ДТП, винним у котрій визнали власника поліса ОСЦПВ. У такий спосіб ви страхуєте цивільну відповідальність, аби не витрачати власні кошти на ремонт авто або лікування постраждалих з вашої вини під час аварії. Таке саме страхування використовується й в інших країнах Європи. Правда, поліс коштує набагато дорожче, ніж в Україні. Альтернативою є Green Card Insurance, або “Зелена Карта”, котру можна оформити на термін від 15 діб до року.

Навіщо оформляти зелену карту для виїзду за кордон на власному авто

Це обов’язковий вид страхування для водіїв, що подорожують на своїй машині країнами Європи. Якщо вас цікавить зелена карта для авто онлайн прямо зараз, можна скористатися сервісом Green Travel за посиланням. Для оформлення достатньо мати паспорт (внутрішній або закордонний, ID-картку), ІПН, технічний паспорт на автівку. Переваги оформлення зеленої карти та можливості, які вона надає:

  • без зайвих проблем потрапляєте на територію ЄС;
  • карта діє в усіх країнах Європи, не треба виробляти нову, якщо перетинаєте, приміром, кордон Польщі та Німеччини;
  • свій аналог Зеленої карти є в деяких країнах Азії, Африки, колишнього СРСР – Молдова, Азербайджан, Туреччина, Туніс, Єгипет тощо;
  • якщо, ненароком, водій спричиняє ДТП з нанесенням матеріальної та фізичної шкоди постраждалій стороні, питання компенсації збитків лягає на страхову компанію.

Зазначимо, що при виїзді за кордон бажано оформити й туристичне страхування на випадок, якщо постраждаєте в аварії. Вам буде гарантовано безоплатне лікування у розмірі до 30 тисяч євро. Розмір виплат за зеленою картою залежить від країни, де трапилася аварія, й може сягати одного мільйона євро.

Green Travel: всі види страхування для виїзду за кордон

На оформлення зеленої карти знадобиться не більш ніж сім хвилин. Її приблизну вартість можна порахувати на онлайн-калькуляторі. Якщо ваша поїздка до європейських країн триватиме менше ніж два тижні, вартість поліса складе приблизно одну тисячу гривень. Більше доведеться сплатити водіям, що керують вантажним або пасажирським транспортом. Додатково враховують наявність причепів та трейлерів.

 

На сайті за посиланням вище ви отримуєте поліс в електронному вигляді на вказаний e-mail. За необхідності вам доставлять фізичний примірник на папері з усіма необхідними печатками. У разі ДТП водієві гарантована цілодобова підтримка у будь-якій країні.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*