Антискрип салона автомобіля

Іноді буває так: шумоізоляція автомобіля зроблена, але все одно залишилися скрипи та скрегіт у салоні. У цьому випадку перевірте панелі із пластику. Можливо саме вони є джерелом шуму. Хороша новина в тому, що впоратися з цією проблемою досить просто: потрібно спеціальний антискрип для авто.

Варто розуміти, що тріск пластику — це не його поломка, швидше за все це конструктивна недоробка, яка зустрічається на різних автомобілях: від представницького S-Class до простого Hyundai Solaris. На ходових якостях автомобіля, або на зручності використання елементів салону такі «цвіркуни» ніяк не позначаються, але позначаються на довговічності кріплень.

Якщо одна деталь треться об іншу, вони впливають на кріплення один одного, особливо це актуально взимку, коли салон і пластик в автомобілі холодні після ночі. Сівши в автомобіль, ми починаємо його прогрівати — пластик прогрівається нерівномірно, через що можливі як перекоси, так і зайвий тиск на пластик навколо.

Коли використовується антискрип

Цей вид матеріалів призначений усувати скрипи від деталей, що труться, в основному пластикових. Часто їх можна почути під час їзди поганою дорогою або пересіченою місцевістю. Найчастіше шум виникає у наступних зонах:

  • приладова панель;
  • багажник;
  • двері.

Користуватися антискрипом можна як за фактом, коли скрипи вже з’явилися, так і профілактично — згодом пластик зноситься, і ви все одно можете зіткнутися з цією проблемою.

Переваги використання антискрипних матеріалів

  • Покращення шумоізоляції авто, зменшення скрипів елементів салону
  • Помітне покращення якості звучання штатної акустики
  • Поліпшення теплоізоляції у салоні
  • Позбавлення від вібрацій та скрипів обшивок
  • Зниження стомлюваності водія та пасажирів

Як розпізнати правильний і якісний матеріал?

Він повинен мати хорошу клейову основу, щоб залишатися на місці і в холод, і в спеку. Крім цього, такий матеріал повинен бути довговічним, що дозволить зберігати свої властивості довгі роки. Звичайний поролон під час випробовування щоденних навантажень і через перепад температур, швидко втрачає свої експлуатаційні властивості.

Також для обробки пластикових панелей можна використовувати стрічку «Маделін» — антискрип на основі нетканого полотна.

Антискрипна обробка – найпростіший вид тюнінгу, доступний кожному завдяки низькій вартості матеріалів та простій установці. І при цьому – один із найкорисніших.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*