Вигідний обмін валют в Одесі: актуальні курси валют на сьогодні

Де швидко та безпечно обміняти валюту в Одесі за найвигіднішим курсом? Це питання цікавить багатьох мешканців цього міста. Пропонуємо ознайомитися з перевагами обмінних пунктів КИТ Груп, котрі представлено не лише в Одесі, а й в інших містах України. Якщо Ви не бажаєте ризикувати власними грошима та безпекою, звертаючись до вуличних міняйл та неперевірених пунктів обміну, обирайте найкраще обслуговування від КИТ Груп. Тут приймають до обміну грошові знаки багатьох країн: долари, євро, польські злоти, російський карбованець тощо. Курс обміну завжди вигідний. Крім того, обмінка надає клієнтам багато інших послуг.

Чому варто обирати обмінний пункт КИТ Груп в Одесі

Відділення компанії розташоване в самісінькому центрі. Воно працює цілодобово, Ви зможете його легко знайти. Для зручності користувачів на офіційному сайті можна щоденно відстежувати курси валюти місто Одеса по різних напрямках та валютних парах: USD/UAH, EUR/UAH, EUR/USD та інших. Сайт пропонує Вам й інші послуги:

  • щоденне надходження листів на електронну поштову скриньку з актуальними курсами валют в Одесі;
  • аналітичні статті та матеріали, останні новини;
  • можливість забронювати суму для обміну в онлайн-режимі;
  • графіки з динамікою різних іноземних валют.

Ще більше корисних послуг Вам запропонують у відділенні. Наприклад, тут завжди приймають старі та зношені купюри. Якщо ж обмінюєте велику суму, Вам запросять в окремий кабінет для перевірки та перерахунку банкнот за допомогою детектора. Також гарантують безпечне доставляння великих сум грошей Одесою та Україною в цілому. Ще однією популярною послугою цього пункту обміну валют в Одесі є переказ коштів та приймання платежів.

Як обміняти валюту в Одесі безпечно та вигідно

Обмінка КИТ Груп працює цілодобово. Аби не довелося довго чекати у черзі, скористайтесь функціоналом сайту компанії:

  • оформлення обміну валют в онлайн режимі;
  • вкажіть суму;
  • заповніть невелику анкету з особистими даними та контактами;
  • підтвердьте операцію, коли зателефонує менеджер;
  • навідайтеся до відділення протягом години.

В обмінному пункті завжди є в наявності різні суми валюти. Незалежно від того, скільки готівки бажаєте отримати на руки — 50 доларів чи 30 тисяч євро — усі операції виконуються швидко за актуальним ринковим курсом валют в Одесі. За необхідності клієнти отримують усі необхідні чеки та квитанції. Постійні клієнти мають змогу обмінювати валюту за гуртовими цінами. Усі купюри перевіряють на справжність у Вашій присутності.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*