Реставрація та детейлінг авто у Львові DrStruk

Реставрація та детейлінг авто у Львові Dr Struk

Після придбання нової автівки власники намагаються захистити її від будь-яких пошкоджень та подряпин. Але час невпинно лишає сліди на лакофарбовому покритті, шкіряних чохлах, пластикових чи дерев’яних елементах салону. Якщо їм вчасно не приділити увагу, навіть найменша тріщина згодом стане джерелом розповсюдження іржі, адже крізь мікроскопічні отвори вода потрапляє під фарбу й напряму контактує з металевою основою кузова. Існують й інші чинники, що негативно впливають на стан автомобіля, наприклад бітумні плями, позбутися котрих своїми силами доволі складно.

Детейлінг авто у Львові: повний спектр послуг

Детейлінгом називають комплекс операцій з чищення, реставрації та полірування, завдяки котрим машині повертають її первісний вигляд, ніби її щойно придбали у салоні дилера. Реставрація автомобіля у Львові від сервісного центра Dr Struk — це професійний підхід до відновлення Вашого авто. Фахівці центру завжди напоготові запропонувати Вам якісні послуги з таких напрямків:

  • повна реставрація шкіряного салону та керма;
  • виконання комплексної хімчистки з озонуванням;
  • полірування лакофарбового покриття, позбавлення від подряпин та цяток;
  • видалення бітумних плям;
  • реставрація усіх типів покриттів — пластик, дерево, алькантара, шкіра, поверхня фар.

Якщо ж бажаєте якомога швидше продати автівку, замовивши передпродажну підготовку, зможете встановити значно вищу ціну, бо саме на зовнішній вигляд потенційні покупці звертають основну увагу. Спеціалісти компанії легко впораються з будь-якими пошкодженнями завдяки використанню у своїй роботі сучасного обладнання для виконання реставрації авто.

Як надати машині початковий вигляд

З часом власник автомобіля помічає, що регулярні заїзди на автомийку не приносять очікуваних ефектів. Це цілком природно, адже позбавитися від подряпин та плям не допоможуть звичайні автошампуні та сильний напір води. Для цього треба використовувати дієвіші засоби. Так, видалення плям бітуму та гудрону у центрі Dr Struk у Львові відбувається у декілька етапів:

  • комплексна мийка;
  • нанесення засобів для пом’якшення бітуму;
  • обробка кузова сильним напором води;
  • знежирення й нанесення автохімії, що захищатиме ЛФП.

Зазначимо, що бітум поступово роз’їдає фарбу, спричинюючи значну шкоду. А ось для видалення тріщин та подряпин необхідно замовити послуги з полірування пошкоджених місць з наступним нанесенням захисних засобів.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*