На АЗК я маю персональну знижку, чому мені переходити у Топливо ЮА?

0

Історія досить звична: до свят українські АЗК завалюють водіїв акціями та програмами лояльності, аби збільшити продажі. Та найчастіше вони короткотривалі, та у зазначений термін бонуси згорають. Як не ганятися за акціями та отримувати постійну знижку весь рік знає сервіс Toplyvo UA. Це український IT продукт, що допомагає автомобілістам зекономити на пальному. Кожен користувач отримує вигідну ціну бензина WOG, Shell, OKKO, Motto, Ovis, F+, Chipo, Авіа, Ультра, Саноіл, PP Oil і купує його у смартфоні за 1 хвилину. Далі відповімо на популярні питання щодо сервісу.

Детальніше про заправку через сервіс, читай за посиланням: https://toplyvo.app/ua/blog/polzovatelyam-v-pomoshh-kak-kupit-toplivo-dlya-wog

На АЗК я маю персональну знижку, чому мені переходити у Топливо ЮА?

З додатком ти матимеш миттєву знижку до -9% від ціни на АЗС вже на першу покупку пального. Не потрібно великі об’єми літражу від 50 або 100 літрів, як часто пропонують заправки, економ вже від 1 літра бензину. Подорожчання нафтових продуктів не впливають на ціну у застосунку, за будь-яких умов ти знаєш, де зекономиш кошти.

Яку отримаю знижку і як вона формується у застосунку?

Усі юзери заправляють машину через Топливо ЮА на понад 1500 автозаправних комплексах у кожному куточку України. Знижка для водіїв наступна:

  • до -2,25 грн за літр на дизельне пальне;
  • до -1,75 грн на бензин;
  • до 1 грн за літр на газ.

За пальне водії сплачують з банківської картки, готівкою через касу банку або термінал, Apple Pay, Google Pay та з персонального рахунку у застосунку. Саме при сплаті останнім способом матимеш знижку, зазначену вище.

Стабільна знижка в сервісі формується через оптові закупки пального самим додатком, так він має змогу ділитися нею постійно з усіма користувачами.

Як купувати електронні талони?

Завантажуй застосунок на смартфон та реєструйся. На екрані меню з п’яти розділів: талони, послуги, мапи, акаунт та бонуси. Обирай перший та тисни “Купити пальне”. Перед тобою АЗК та види пального. Для прикладу візьмемо одну із заправок. Ціна бензину ВОГ вказана вже зі знижкою. Обирай вид пального і зазнач скільки купуєш літрів. Тисни продовжити та обери спосіб оплати. Після операції талон з’явиться на головному екрані застосунку, у розділі “Активні”.

Для заправки тисни на талон, з’явиться QR-код, який необхідно показати касиру на заправці. Обов’язково зберігай чек!

Якщо виникли питання, куди звернутися по допомогу?

Телефонуй за номером гарячої лінії: 050 9800 800, або пиши у чат техпідтримки у Телеграм, Viber або Messenger. З 7:00 до 23:00 без вихідних фахівці на зв’язку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рекомендую прочитать
Иногда любители четырехколесной мототехники могут столкнуться с проблемой перегрева выхлопной…