Як отримати електронний поліс ОСЦПВ в Україні

0

Електронний документообіг останніми роками став дедалі глибше інтегруватися у повсякденне життя. Зараз у своєму смартфоні ми можемо мати паспорт, права, атестати, сертифікати та багато іншого. Автострахування також зараз буває в електронному форматі, і тепер кожен автовласник може отримати електронний поліс ОСЦПВ за лічені хвилини.

 

Як отримати електронний поліс ОСЦПВ

Деякі водії не наважуються на те, щоб оформити автоцивілку онлайн, оскільки не до кінця розуміють суть цього документа, не довіряють такому формату. Однак, якщо розібратися, то у E-цивілки є безліч плюсів та переваг.

Оформити електронний поліс можна на сайті страхової компанії. Для цього знадобиться лише запровадити деякі дані у спеціальній формі. А саме потрібні будуть такі відомості:

 • Прізвище та ім’я власника автомобіля.
 • Адреса реєстрації власника.
 • ІПН та паспортні дані.
 • Модель автомобіля, для якого береться страховка.
 • ВІН-код, який гравірується на кузові автомобіля.
 • Рік випуску автомобіля.
 • Об’єм двигуна.
 • Державний номер.

Після введення цих даних, надішліть їх, а потім сплатіть страховку за допомогою своєї картки. Вартість страховки залежить від різних факторів, насамперед від об’єму двигуна автомобіля та стажу водія.

Після оплати ви отримаєте електронний поліс ОСЦПВ на свою електронну пошту. Цей документ буде свідченням того, що у вас є страховка.

Яка різниця між паперовим та електронним полісом ОСЦПВ

Електронний поліс має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Щоб показати патрульному поліцейському наявність у вас страховки, достатньо пред’явити йому роздрукований документ, який прийшов до вас на пошту після сплати страховки. Або, що набагато зручніше, просто зберегти цей файл собі на смартфон і показувати з екрана мобільного. Відсутність роздруківки поліса не є порушенням і за це не може бути призначений штраф.

В іншому відмінність електронного поліса від паперового полягають лише в тому, що електронний має переваги. А саме електронний поліс зручний наступним:

 • Для того, щоб отримати електронний ОСЦПВ, не потрібно нікуди ходити. Все можна зробити, маючи смартфон або комп’ютер з інтернетом та прямо з дому.
 • Електронний поліс не можна втратити. Якщо ви втратите його роздрук або випадково видаліть з телефону його файл, поліс завжди буде доступний вам на пошті або в особистому кабінеті страхової компанії.
 • Електронна цивілка мінімізує ризик отримати недійсний бланк страховки, який розповсюджують шахраї. Актуальність електронного поліса завжди можна перевірити на сайті МТСБУ.

Отримайте консультацію та оформіть електронну страховку ОСЦПВ у компанії British Insurance.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рекомендую прочитать
Владельцы транспортных средств традиционно меняют шины в период перехода с…