Сажовий фільтр на авто забився: вирізати чи чистити?

Сажові фільтри сьогодні встановлюють на усі авто, аби вони відповідали нормам токсичності Євро-5 та Євро-6. Але з часом фільтри забиваються продуктами згоряння палива та мастил. Багато водіїв, щоб не витрачати гроші на купівлю та встановлення нових каталізаторів, просто вирізають їх та замінюють на колекторні полум’ягасники. В результаті рівень викидів відпрацьованих газів знижується до стандартів Євро-2. На такому авто Вас не випустять у країни Європи.

Як зекономити на заміні сажового фільтра

Новий каталітичний нейтралізатор — придбання не з дешевих. Вартість його складає кілька сотень євро. Додайте ще ціну робіт із встановлення. Витрати доволі значні. Компанія Cleanfilter у Львові пропонує водіям доступну альтернативу. За посиланням clean-filter.com.ua можна замовити чищення та промивання забитого сажового фільтра. Тут ви також взнаєте, скільки коштуватиме дана послуга для вашого авто. Попри те, що сама фірма знаходиться у Львові, її послугами може скористатися власник авто з будь-якого міста України. Для цього треба лише зняти забруднений фільтр з автівки, та надіслати його за адресою, вказаною на сайті. Результат промивання та чищення перевершить усі ваші сподівання.

Переваги чищення каталітичних нейтралізаторів:

  • коштує послуга в рази дешевше, аніж придбання та монтаж нового фільтра;
  • результат помітите неозброєним оком — фільтр виглядатиме майже як новий;
  • збереження норми токсичності на рівні Євро-5;
  • чищенню підлягають фільтри як вантажних, так і легкових авто;
  • послугу можна замовляти багаторазово для одного нейтралізатора.

Для очищення від продуктів згорання у компанії Cleanfilter використовують сучасне обладнання та хімічні сполуки, що роз’їдають золу та попіл, а не металеві елементи. Завдяки цьому чищення не призводить до пошкоджень каталітичного нейтралізатора.

Коли треба чистити сажовий фільтр

Зараз багато пишуть про переваги встановлення полум’ягасників. Насправді мінусів набагато більше: треба перепрошивати CPU, зниження норми токсичних викидів, перепрошивання негативно впливає на ресурс роботи двигуна та бортового комп’ютера тощо. Тому краще та вигідніше замовляти саме чищення у наступних випадках:

  • на передній панелі горить індикатор про забруднення;
  • помітно зросло споживання палива;
  • знизилася потужність ДВЗ;
  • з глушника йде чорний дим.

На легкових авто сажовий фільтр забивається приблизно через 40-50 тисяч км пробігу. Чищення та промивка фільтру обійдеться дешевше, ніж встановлення нового каталізатора.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*