Професійний ремонт взуття у Києві: скільки коштує, де замовит

Дороге шкіряне взуття потребує ретельного догляду. Але якщо Вам протягом дня доводиться багато пересуватися пішки, навіть найдорожчі туфлі згодом виглядають не найкращим чином. На них лишаються брудні сліди від пилу, вологи, снігу. Очистити взуття та надати йому початковий вигляд достатньо важко, для цього потрібно використовувати спеціальні засоби. До того ж, щоденних навантажень не витримують підошви навіть найдорожчих кросівок чи черевиків. На щастя, у Києві цілком можливо замовити професійний ремонт взуття недорого з гарантією.

Masterskaya в Києві: ремонт взуття якісно

Сьогодні майже на кожному кроці працюють невеличкі майстерні з ремонту сумок, черевиків, одягу. Коштують подібні послуги недорого, але якщо Ви надаєте перевагу дійсно брендовій продукції з Італії чи Франції, краще звертатися до професіоналів, що спеціалізуються саме на дорогих речах. На сайті ремонт взуття у Києві masterskaya24.com.ua матимете змогу замовити широкий спектр професійних та якісних послуг. Майстерня вже понад десять років має попит у киян, оскільки тут працюють справжні майстри своєї справи. Звертатися до професійної майстерні Masterskaya у Києві має сенс у наступних випадках:

  • фарбування та гласаж — доведення шкіри до максимального блиску шляхом полірування з застосуванням спеціальних засобів та води;
  • заміна каблуків та підборів на жіночому та чоловічому взутті;
  • встановлення супінаторів;
  • відновлення здеформованого взуття;
  • заміна набійок на каблуках тощо.

Майстерня спеціалізується на ремонті дорогої та елітної продукції. Тут Ви можете отримати професійні послуги найвищого ґатунку з гарантією. Наприклад, якщо Ви купили брендові туфлі, а вони виявилися малими, майстри виконують професійне розтягування. Популярною є послуга реставрації — навіщо купувати нову пару туфель чи модних чобіт, якщо професіонали реставрують Вашу улюблену пару й вона нічим не відрізнятиметься від нової.

Замовити ремонт взуття у Києві

Професійно відновити елітне взуття можуть лише у тих майстернях, котрі мають відповідний профіль. Адже для виконання робіт потрібно мати необхідні матеріали та засоби. Переваги звернення до ательє Masterskaya:

  • великий досвід;
  • помірні ціни від 400-500 гривень;
  • майстерня приймає замовлення з усієї країни;
  • Ви отримуєте якісний ремонт з гарантією.

У Києві майстерні розташовано у центральних районах, ательє працює без вихідних.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*