Кращі літні шини R15 в Україні: замовити в інтернет-магазині недорого

0

Найпопулярніший типорозмір автомобільної гуми йде з радіусом 14 або 15 дюймів. Коли наближається сезон “перевзування” з зимової на літню гуму, саме ці розміри мають найкращий попит серед автомобілістів. У цьому сегменті представлено доволі великий вибір за цінами від однієї до семи тисяч гривень за колесо. Які ж виробники пропонують водіям шини r15 з кращим співвідношенням ціни та якості? Спробуємо розглянути усі переваги літньої гуми, котру купують найчастіше.

Premiorri Solazo

Водії з досвідом добре пам’ятають білоцерківську гуму “Росава”. Сьогодні на базі цього підприємства виробляють шини Premiorri Solazo за італійськими та англійськими технологіями. Завдяки тому, що покришки випускають в Україні, вони коштують дешевше за іноземні аналоги. Але мають декілька важливих переваг:

 • ідеально пристосовані до умов вітчизняного клімату;
 • виробник використовує особливий склад гуми, що забезпечує добре зчеплення з сухими та вологими дорожніми покриттями;
 • вирізняються тривкістю та довгим строком служби;
 • компанія пропонує великий вибір типорозмірів на диски радіусом від R13 до R16.

Premiorri Solazo – це серія автомобільних покришок на базі особливої суміші гуми та діоксиду кремнію. Мають вони й особливий тип протектора для забезпечення оптимальної курсової стійкості та протидії ефекту аквапланування. Ціна цієї літньої гуми доволі доступна.

Легкова гума Fulda EcoControl

Fulda – спочатку це була незалежна німецька компанія, що випускала автогуму з 1900. Наразі вона є частиною американського концерну Goodyear Dunlop. Якщо шукаєте недорогу, але якісну літню гуму R15, серія Fulda EcoControl заслуговує на особливу увагу:

 • асиметричний малюнок протектора для швидкого та впевненого пересування;
 • гумова суміш також містить силікон для покращення експлуатаційних характеристик та зчеплення;
 • колеса доволі м’які та добре поглинають усі нерівності;
 • за різноманітними порівняльними тестами Fulda EcoControl демонструє добрі результати за довжиною гальмівного шляху та стійкістю на поворотах.

За вартістю ці шини обійдуться дорожче, ніж Premiorri, але автолюбитель обов’язково оцінить усі їхні переваги.

Bridgestone Ecopia

Японська компанія не потребує додаткових презентацій. Якщо обираєте саме її продукцію, це буде цілком правильне рішення. Останніми роками серед українських водіїв має попит серія Bridgestone Ecopia з симетричним рисунком протектора, що складається з п’яти повздовжніх ребер – дві плечові зони та три центральні елементи. Така конструкція забезпечує швидке прискорення, курсову стабільність, впевнене керування на поворотах та складних ділянках траси. Доволі якісна шина середнього сегмента з багатьма позитивними відгуками від покупців.

На сайті інтернет-магазину Shinoman можна замовити автогуму й інших відомих брендів:

 • Kumho;
 • Toyo;
 • Nokian;
 • Nexen;
 • Michelin тощо.

Клієнтам гарантують лише оригінальну продукцію за офіційними цінами. Вибрати літню гуму потрібного радіусу та типорозміру допоможуть пошукові фільтри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рекомендую прочитать
Выбирая траверсы для своего автосервиса, учитывают разные факторы. Это цена,…